Reklama

TARNOBRZEG: Radny nie wytrzymał i zgłosi hejt na policję

Opublikowano:
Autor:

TARNOBRZEG: Radny nie wytrzymał i zgłosi hejt na policję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tarnobrzeski radny związany z Platformą Obywatelską, Sławomir Partyka, poinformował lokalne media, że zgłosi zawiadomienie do policji o mowie nienawiści. Samorządowiec otrzymał bowiem na Facebooku hejtujące wiadomości.

Tarnobrzeski radny, jeden z liderów lokalnej Platformy Obywatelskiej, Sławomir Partyka otrzymał na swojego Facebooka wiadomości, które przekraczają normy i zawierają mowę nienawiści. Samorządowiec uznał, że trzeba działać i postanowił zawiadomić o tym fakcie odpowiednie organy.

- Na wstępie chciałem zaznaczyć, że bardzo cenię Państwa dziennikarza za dostrzeganie mowy nienawiści w internecie i reagowanie na nią poprzez pisanie artykułów o tym zjawisku. Jestem przekonany, że zainteresuję Was inny przypadek hejtu i mowy nienawiści. Podejmijmy wspólnie walkę z nienawiścią! Ja zgłaszam sprawę na policję.

- napisał na redakcyjnego maila Sławomir Partyka.

Radny wysłał nam rozmowę, która go tak wzburzyła. Możemy tam przeczytać takie zwroty w kierunku rajcy: "myślałem że jesteś bardziej inteligentny. pozdrawiam. naucz się myśleć jak ludzie a nie jak polityk małej klasy"; "(...) sp.......j stawiaj kawkę i herbatkę przed następnym lokalem w tbg"; "(...) i gdzie jest ta pewna c...a prezydent? sp.......a teraz? co masz w gębie chyba g...o (...) a ty frajerze z po pokazujesz się na facebucu i co? dałeś choć 1000 zł na służbę zdrowia z diety." - pisownia oryginalna.

Oczywiście nikt nie może wykraczać poza pewne granice i każdy przypadek mowy nienawiści oraz hejtu jest karygodny. Sławomir Partyka musi o tym pamiętać, bo sam nie tak dawno był bohaterem takiego zdarzenia. RADNY Z "TECHNICZNYM BŁĘDEM" - CZYTAJ WIĘCEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE