Reklama

Ta zbrodnia będzie go dużo kosztowała

Opublikowano:
Autor:

Ta zbrodnia będzie go dużo kosztowała - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 23-latek z Przemyśla został zatrzymany przez policjantów - miał przy sobie niewielką ilość mefedronu, jednak podczas przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli aż pół kilograma amfetaminy. Mężczyzna będzie odpowiadał za nabycie znacznych ilości środków psychotropowych. Został aresztowany.

Policjanci wydziału wywiadowczo-interwencyjnego, we wtorek, 24 września, przed godziną 3 nad ranem, otrzymali zgłoszenie o tym, że ktoś dobija się do drzwi jednego z mieszkań w Przemyślu. Po przybyciu na miejsce, na klatce schodowej zastali mężczyznę, który na widok policjantów zaczął podejrzanie się zachowywać.

Po weryfikacji ustalono, że to 23-letni przemyślanin. Mężczyzna przez cały czas dziwnie się zachowywał, nie odpowiadał na pytania, nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy i starał się im wyrwać. W trakcie dalszych czynności znaleziono przy nim woreczek z białym proszkiem.

Zawartość woreczka poddano badaniu na testerze narkotykowym z wynikiem pozytywnym. Dodatkowo w trakcie przeszukania jego mieszkania, policjanci znaleźli worek z zawartością białego proszku, o łącznej wadze pół kilograma. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje, to amfetamina i kilka gramów substancji psychotropowej ecstasy

Podejrzany już usłyszał zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznych ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował 23-latka na 3 miesiące.

Czyn ten stanowi zbrodnię i zagrożony jest karą, której górna granica wynosi 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE