Reklama

Szymon Hołownia: - Szefem prezydenta jest Naród! [VIDEO, FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Szymon Hołownia: - Szefem prezydenta jest Naród! [VIDEO, FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Podkarpaciu zaczął od Dębicy, gdzie przekonywał, że jego kandydatura to szansa na zmianę, potem Szymon Hołownia spotkał się z mieszkańcami Rzeszowa.

- Ja mam wrażenie, że nadszedł czas żeby uwolnić prezydenta i uwolnić energię Polaków, która jest zakleszczona w tej świętej wojnie PiS i Platformy i ich elektoratu - mówił w Dębicy Szymon Hołownia.

Szymon Hołownia przypomniał, że jedno z jego haseł wyborczych brzmi też prezydent różnych Polaków. Zdaniem Hołowni Polska demokratyczna to Polska wspierająca samorządy. Jego zdaniem senat powinien być izbą samorządową, powinni w nim zasiadać nie kolejni politycy ale wójtowie burmistrzowie i senatorowie, którzy sprawdzili się w pracy dla lokalnej społeczności. W obecnej sytuacji zdaniem kandydata na prezydenta państwo powinno wesprzeć samorządy extra subwencją w wysokości 15 miliardów złotych.

Szymon Hołownia powiedział także, że "będzie prezydentem wszystkich". Mówił, że nie można podzielić Narodu na dwa obozy polityczne.

- Dość partyjniactwa - podkreślał. 

ZOBACZ VIDEO

Spotkanie miało miejsce w niedzielę 7 czerwca na dębickim rynku. Hołownia mówi o sobie, że jest "niezależnym kandydatem niepartyjnym". Hołownia podróżuje po Polsce słynnym "Belwederem na kółkach". Na spotkaniu w Dębicy pojawiło się kilkadziesiąt osób.

Fot. Twitter Szymon Hołownia Oficjalnie

Fot. SzB/Korso Mieleckie

Sprawdź co Hołownia powiedział w Rzeszowie - wejdź w tryb pełny ekran!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE