Reklama

Szukają świadków potrącenia

Opublikowano:
Autor:

Szukają świadków potrącenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie żyje 62-letnia kobieta, która została potrącona kilka dni temu w centrum Stalowej Woli.

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli we współpracy z policją szuka świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 22 października 2019 roku na ulicy Niezłomnych, przy Publicznej Szkole Podstawowej numer 4. Jak informują mundurowi na przejściu dla pieszych 24-letni rowerzysta, potrącił 62-letnią kobietę. Zaraz po zdarzeniu wydawało się, że nikomu nic się nie stało. Jednak kobieta nagle zaczęła się uskarżać na złe samopoczucie. Funkcjonariusz policji ponownie wezwał karetkę pogotowia. Poszkodowana została przewieziona do szpitala, gdzie okazało się, że doznała urazu głowy i ma krwiaka. Po dwóch dniach zmarła.

 

Prokurator wszczął śledztwo o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Przeprowadzona została sekcja zwłok 62-letniej kobiety. Wtedy znana będzie odpowiedź na pytanie czy do zgonu doszło w wyniku urazu spowodowanego przez zderzenie się z rowerem, czy też z innych przyczyn.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informację w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Stalowej Woli, telefon (15) 877 34 11 lub z zespołem dyżurnych jednostki policji, telefon (15) 877 33 10.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE