Reklama

Szpital w Przemyślu apeluje o wsparcie pacjentów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fot. Szpital Wojewódzki

Szpital w Przemyślu apeluje o wsparcie pacjentów - Zdjęcie główne

foto fot. Szpital Wojewódzki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Szpital w Przemyślu przyjmuje coraz więcej pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą liczyć na pomoc odwiedzających. Nie wszystkim ma kto dostarczyć nawet ubrania na zmianę.

W związku z tym, pod hasłem "Nie dla siebie, dla pacjentów prosimy" ruszyła akcja z myślą o pacjentach przemyskiej placówki. Jak wiadomo, ze względów epidemicznych, na wszystkich oddziałac szpitalnych, do odwołania wstrzymane są odwiedziny. W tym czasie, wielu pacjentów nie może liczyć na dostarczenie do szpitala najpotrzebniejszych rzeczy. Powody są różne rodzina przebywa na kwarantannie, mieszka daleko i nie może przyjechać, a czasem po prostu nie interesuje się losem krewnego.

Najbardziej potrzebne są: piżamy, koszulki bawełniane, skarpety, grzebienie, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, pianka do golenia, mydło w płynie, chusteczki nasączone do pielęgnacji, ręczniki, myjki, gąbki.

Szpital preferuje nowe ubrania, ale mogą także być używane, o ile są w dobrym stanie i zostały wyprane.

Wszystkie rzeczy można dostarczać na portiernię przy wejściu głównym szpitala przy ul. Monte Cassino w Przemyslu. Firmy oraz darczyńców, którzy pragną przekazać większe ilości darów, szpital prosi o kontakt telefoniczny: 16 677 56 95 lub e-mail: rzecznikprasowy@wszp.pl.

Można także dokonywać wpłat na szpitalne konto: Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, nr: 39 1130 1105 0005 2041 9720 0003 – w tytule: Darowizna na rzecz pacjentów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy