Reklama

Reklama

Szczęśliwiec! Główna nagroda w LOTTO padła na Podkarpaciu

Opublikowano: 25 października 2020 07:51
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W powiecie krośnieńskim padła główna wygrana w grze Lotto "Szybkie 600". Przez najbliższy rok szczęśliwiec otrzyma ponad 31 tys. zł.

Reklama

Miejsce Piastowe (powiat krośnieński) - to właśnie tu padła główna nagroda w Lotto "Szybkie 600". W środę, 21 października zwycięzca otrzymał pierwsze 600 zł za wylosowanie szczęśliwych sześciu liczb spośród 32. 

Szczęśliwiec przez rok będzie otrzymywać, co tydzień 600 zł, łączna kwota, którą uzyska tym sposobem, to 31 200 zł. Kolekturą, w której padł wygrany kupon był sklep Hitpol przy ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +1 / -1

    :)

    Gratulacje

  • miesiąc temu | ocena +2 / -2

    Radosław_Majdan

    Tajemnicą poliszynela jest, że jeden ze szczęśliwców, którzy trafili szóstkę w LOTTO w ubiegłym roku mieszka w Majdanie Królewskim na ul. Narutowicza.