Reklama

Sylwester w Krośnie i w Jaśle oraz w okolicach

Opublikowano:
Autor:

Sylwester w Krośnie i w Jaśle oraz w okolicach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każde miasto na Podkarpaciu ma inne propozycje wspólnego spędzenia sylwestra. Co przygotowały Krosno, Jasło, Iwonicz-Zdrój i Strzyżów?

Krosno

Na krośnieńskim rynku - skromnie. Powitanie Nowego Roku to pokaz fajerwerków oraz życzenia noworoczne o godzinie 23.55. Ciekawiej zapowiada się sylwester w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza, a dokładnie w artKinie

- artKino serdecznie zaprasza do powitania Nowego Roku 2020 w czasie FILMOWEGO SYLWESTRA. A propozycje są rzeczywiście wyjątkowe

- zapewnia Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Zobacz:

Powiat jasielski

W powiecie sylwester w duchu wiary i modlitwy. Na świętowanie zapraszają starosta jasielski, wójt gminy Brzyska i Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju na Górze Liwocz.

Program:

Godz. 23.00 – Msza święta dziękczynna za udzielone łaski
Godz. 24.00 – Pożegnanie Starego i Powitanie Nowego Roku, pokaz sztucznych ogni, wspólne śpiewanie kolęd z Zespołem „Liwoczanie”

- Dla zainteresowanych wzięciem udziału w uroczystościach istnieje możliwość przejazdu komunikacją PGZK -Jasiel na trasie Jasło – parking leśny, skąd nastąpi przemarsz pieszy do Sanktuarium. Wyjazd z Jasła (przystanek przy ul. Rynek, obok budynku starostwa) o godz. 21.30. Wyjazd powrotny z parkingu do Jasła  – o godz. 1.00. Cena biletu – 10,00 zł/osoba (w obydwie strony). Wszystkich chętnych na zorganizowany przejazd na uroczystości komunikacją PGZK – Jasiel prosimy o dokonywanie rezerwacji miejsc (wraz z zapłatą za przejazd) w kasie biletowej na dworcu autobusowym w Jaśle, codziennie w godz. 7.00 -16.00. Rezerwacja i sprzedaż miejsc będzie trwać do dnia 27.12.2019 r. (piątek)

- informuje Starostwo Powiatowe w Jaśle.

Iwonicz-Zdrój

Tu na placu Dietla zabawa rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do godziny 1. Do zabawy zachęcać będzie zespół Diamond Duo. O północy szykuje się pokaz sztucznych ogni i życzenia od burmistrza gminy Iwonicz-Zdrój.

Strzyżów

Na dzień dzisiejszy brak informacji na temat atrakcji sylwestrowych w tej miejscowości.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE