Reklama

SYGNAŁ OD CZYTELNIKA: Drogi w śniegu! Gdzie są pługi i piaskarki? [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB Grupa Tarnobrzeg

SYGNAŁ OD CZYTELNIKA: Drogi w śniegu! Gdzie są pługi i piaskarki? [MAPA] - Zdjęcie główne

foto FB Grupa Tarnobrzeg

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Warunki do jazdy na północy Podkarpacia są tragiczne. Droga Wojewódzka numer 871 koło Stalowej Woli jest biała. Wieje mocny wiatr - alarmuje nasz Czytelnik.

Intensywne opady śniegu i mocny wiatr dają się we znaki. Kierowcy alarmują, że na całym Podkarpaciu trasy są zaśnieżone i oblodzone. Wszędzie trzeba jechać wolno i ostrożnie!

Droga Wojewódzka numer 871 Tarnobrzeg - Stalowa Wola jest zaśnieżona, a pługi i piaskarki nie mają szans w "starciu" z takimi opadami.

Tarnobrzeski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego odwołał wszystkie egzaminy praktyczne, które były zaplanowane na 8 lutego!

Służby drogowe w Tarnobrzegu pracują "pełną parą", ale wszystkie ulice w mieście są białe.

- Mamy do odśnieżenia ponad 200 kilometrów dróg i 100 kilometrów chodników. Przy takich opadach śniegu jak obecnie jest to bardzo trudne. W pierwszej kolejności zajmujemy się głównym ulicami, drogami wylotowymi: Wisłostrada, ulice Sikorskiego, Sienkiewicza, Mickiewicza. Staramy się je teraz utrzymać w zadowolającym stanie, bo cały czas pada śnieg. 

- tłumaczy Kazimierz Idzik, koordynator akcji akcji odśnieżania z Rejonu Dróg Miejskich w Tarnobrzegu.

Dramatycznie wygląda również odśnieżanie ulic i chodników w Mielcu. Otrzymaliśmy sygnał, że zdecydowana większość traktów jest oblodzona i zaśnieżona, a widoku pługu to rzadkość. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy