Reklama

Święty Mikołaj przyniósł w Sanoku ogrom radości

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Korso Sanockie

Święty Mikołaj przyniósł w Sanoku ogrom radości - Zdjęcie główne

foto Korso Sanockie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy dwa tygodnie temu odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej w Sanoku, jego mieszkańcy nie mieli pojęcia, po co tam byliśmy. Dopiero później opiekunowie przekazali im, że św. Mikołaj za parę dni będzie w rejonie ich ośrodka i chętnie zabierze wszystkie listy z marzeniami, które postara się w 100% spełnić.

Przygotowania do 6 grudnia trwały ponad tydzień. Udało się wszystko wyśmienicie. Ale po kolei.

Inspiracją do tej akcji były listy opublikowane w internecie z łódzkiego ośrodka pomocy społecznej. Pomyśleliśmy, że to bardzo wzruszające. Nie czekając zbyt długo (10 minut) ropoczęła się akcja. Redaktor naczelna chwyciła za telefon i ruszyła do działania. Wpierw wybór placówki, dla której zrobimy Mikołaja. Szybko okazało się, że wybór padł właśnie na sanocki DPS. Umówiła się na wizytę u dyrektora placówki i pojechała. 

Termin przynoszenia paczek ustaliliśmy na 3 i 4 grudnia. Nasza redakcja zamieniła się na dwa dni w magazyn św. Mikołaja, było radośnie i kolorowo. Tyle ciepłych słów wysłuchaliśmy, opowieści jak to wiele radości sprawiło całym rodzinom przygotowywanie paczek na naszą akcję.

Drogą tradycyjną oraz kurierem, poprzez paczkomaty i znajomych docierały do nas paczki z Sanoka i okolic, z Poznania i ze Śląska. Wszystko dopięte było na ostatni guzik. (...) CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA I VIDEO>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy