Reklama

Świat oczami rzeszowskiego dziennikarza. OBEJRZYJ jego filmy

Opublikowano:
Autor:

Świat oczami rzeszowskiego dziennikarza. OBEJRZYJ jego filmy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pamiętasz, kiedy pierwszy raz pisaliśmy o rzeszowskim dziennikarzu, który realizuje swoje wielkie marzenie, pokazując nam, jak wygląda życie w różnych zakątkach świata? Dobiega końca kolejny sezon jego autorskiego programu "Ten świat jest nasz"

Wojciech Siryk. Piśalismy o nim dwukrotnie:

- Tematy, które interesują mnie najbardziej, to przede wszystkim te związane z gospodarką, ekonomią i biznesem. Od zawsze byłem ciekawy świata, co w naturalny sposób prowadziło mnie do poszukiwania odpowiedzi na pytania – jak wygląda życie w innych państwach? Co je wyróżnia? Ile zarabiają ich mieszkańcy? Pod jakimi względami jest tam lepiej, a pod jakimi gorzej niż w Polsce? Niestety różnie bywało z uzyskiwaniem odpowiedzi – co prawda statystyk i danych nigdy nie brakowało, jednak często odczuwałem pewien niedosyt

- pisze o sobie rzeszowianin, Wojciech Siryk. Ambicja i chęć spełnienia marzeń doprowadziły go do realizacji kolejnych odcinków dotyczących wspomnianej gospodarki i ekonomii kilku państw świata.

Jego FILMY możesz obejrzeć TUTAJ.

ZOBACZ JEDEN Z NICH: Liechtenstein - Najbogatsze państwo świata | TEN ŚWIAT JEST NASZ ODC. 07. Odcinek ten ma już prawie 400 tys.  wyświetleń:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE