Reklama

Strefa czerwona - mecze bez widzów!

Opublikowano:
Autor:

Strefa czerwona - mecze bez widzów! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiaty mielecki oraz dębicki zostały włączone do czerwonej strefy, a to oznacza dodatkowe obostrzenia.

Reżim sanitarny w strefie czerwonej uderza także w sport. Piłkarze mieleckiej Stali mają przerwę w rozgrywkach ze względu na mecze ekstraklasy, a pozytywne wyniki na obecność koronawirusa u kilku osób z klubu sprawiły, że konieczne było odwołanie meczów ekip rezerw i Centralnej Ligi Juniorów - U17.

Jeśli już jakieś spotkania sportowe mają się odbywać to w powiecie mieleckim i dębickim bez udziału publiczności - choćby trzecioligowi piłkarze Wisłoki Dębica zagrają bez widzów z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 

- W związku z objęciem, od 10 października, całego kraju strefą żółtą, informujemy, że nastąpią zmiany w systemie bezpieczeństwa meczów rozgrywek PGNiG Superligi piłki ręcznej i PGNiG Superligi Kobiet. Wszystkie mecze będą rozgrywane przy 25% publiczności. W związku ze znalezieniem się w czerwonej strefie, mecze rozgrywane w Piotrkowie Trybunalskim, Kielcach, Koszalinie i Mielcu będą rozgrywane bez udziału publiczności.

- pisze PGNiG Superliga.

Tak samo jest w przypadku rozgrywek siatkówki kobiet. Mieleckie siatkarki w sobotę (10 października) rozegrają u siebie mecz 3.kolejki, ale bez udziału publiczności. 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE