Reklama

Strażacy z OSP będą szkolić mieszkańców!

Opublikowano: czw, 17 paź 2019 14:45
Autor:

Strażacy z OSP będą szkolić mieszkańców! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jednostka OSP Kiełków zakupiła zestaw fantomów z defibrylatorem treningowym AED (Automatyczny Zewnętrzny Defibrylator).

Zestaw składa się z fantoma osoby dorosłej, dziecka oraz niemowlaka. Umożliwia przeprowadzenie realistycznego treningu podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Ponadto pozwala na naukę obsługi defibrylatora AED. Zakup został zrealizowany że środków finansowych pozyskanych w ramach tzw. programu 5000 + dla OSP oraz częściowo ze środków własnych jednostki.

Jak informuje prezes z OSP Kiełków, Marcin Wieczerzak:

Celem jest uświadomienie potrzeby udzielania pierwszej pomocy, przełamanie lęku, pokazanie sposobów rozpoznawania stanu zagrożenia życia czy alarmowania służb. Poza tym, jest to okazja do integracji mieszkańców. Już w niedługim czasie planujemy zorganizować szkolenia dla wszystkich zainteresowanych, o czym poinformujemy w terminie późniejszym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.