Reklama

Straż Narodowa na Podkarpaciu. - Będziemy bronić naszych wartości! [FOTO, VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Straż Narodowa na Podkarpaciu. - Będziemy bronić naszych wartości! [FOTO, VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fanatycy piłkarscy, Młodzież Wszechpolska, członkowie Konfederacji, a po odezwie Jarosławia Kaczyńskiego pojawią się tam pewnie zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości. Obóz Narodowo-Radyklany zapowiedział stworzenie specjalnych Brygad. Straż Narodowa rośnie w siłę.

- Środowiska lewicowe mówią, że to jest wojna. Tak, to jest wojna i my do tej wojny przystępujemy - powiedział prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz, ogłaszając powstanie nowej organizacji o nazwie Straż Narodowa.

Odezwa okazała się skuteczna i w kolejnych miastach powstają takie formacje. Także na Podkarpaciu.


Czytaj także:


 

W Tarnobrzegu Straż Narodowa powstała za sprawą miejskich struktur Konfederacji.

- Wzorem innych miast w Polsce powołujemy #strażnarodowa w Tarnobrzegu. Wczoraj i przedwczoraj ulicami Tarnobrzega przeszły grupy proaborcyjnych antyreligijnych manifestantów które zaatakowały słownie naszych liderów. #strażnarodowa będzie bronić kościołów tarnobrzeskich i podstaw chrześcijańskich naszej cywilizacji.


W Rzeszowie przed atakami broniono aż trzech kościołów.

W Stalowej Woli kibice Stalówki opublikowali specjalne oświadczenie.

- Walczcie z głową!!!  Nie dajcie się ogłupić politykom , mediom, lewackim prowokatorom bo to nie przyniesie pożądanego efektu!!! Myślcie samodzielnie !!! W związku z wydarzeniami w innych częściach kraju!!! Jeżeli w naszym mieście będzie dochodzić do incydentów , które uderzają w nasze wartości, tradycje i kulturę to nie pozostaniemy bierni. Potępiamy tego typu działania i nie pozwolimy  na bezsensowną dewastację naszego miasta. 

Po tym jak wicepremier Jarosław Kaczyński w swoim oświadczeniu zaapelował do członków Prawa i Sprawiedliwości o obronę świątyń można się spodziewać, że przybędzie takich formacji. Sytuacja jest nerwowa, a wielu dziennikarzy i obserwatorów wprost mówi że lider PiS-u nawołuje do "wojny domowej".

Tymczasem Obóz Narodowo-Radykalny poinformował o powołaniu do życia Brygad Narodowych, czyli zwykłych bojówek, które mają walczyć z "atakami oraz prowokacjami ze strony neomarksistów, będących kolejnym wcieleniem bolszewizmu".

- Będziemy pracować nad formowaniem Politycznych Żołnierzy - świadomych Polaków, ideowych i uduchowionych, a jednocześnie dbających o rozwój tężyzny fizycznej, którzy będą gotowi do obrony wartości narodowych oraz katolickich na drodze akcji bezpośredniej.


Czytaj także:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE