Reklama

Ogień zabrał im dorobek życia! Proszą o pomoc [VIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pomagam.pl

Ogień zabrał im dorobek życia! Proszą o pomoc [VIDEO] - Zdjęcie główne

Pogorzelisko po pożarze domu. | foto Pomagam.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z 12 na 13 listopada ogień strawił dwa domy w Grębowie (powiat tarnobrzeski). Rodzina Matyków apeluje o pomoc, bo straciła wszystko. - Razem możemy odbudować nasz dom! - piszą

- Nazywam się Diana Matyka i mam 20 lat. Dzisiejszej nocy - nieszczęsny piątek trzynastego straciliśmy dach nad głową -spłonął dom mój i mojej rodziny. Mieszkałam razem z mamą, tatą oraz młodszym bratem. Nasz dom stanął w płomieniach od pożaru, który powstał u sąsiada. Podczas akcji ratowniczej cały dom został zalany i wszystkie rzeczy zostały zniszczone. Potrzebujemy pieniędzy na remont. Razem możemy więcej! Bardzo liczymy na Waszą pomoc i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę. To bardzo wiele dla nas znaczy, dzięki Wam będziemy mogli odbudowć nasz dom. 

Ten dramatyczny apel można przeczytać w opisie zbiórki pieniędzy na portalu pomagam.pl. Akcja cieszy się ogromną popularnością, bo po kilku godzinach udało się zebrać 18 tysięcy złotych! Do szczęśliwego finału potrzeba jeszcze 32 tysięcy złotych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE