Reklama

Stoki narciarskie otwarte? - Wyciąg ma być Mc Drivem - mówi zdenerwowany przedsiębiorcą

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Twitter Jarosława Gowina

Stoki narciarskie otwarte? - Wyciąg ma być Mc Drivem - mówi zdenerwowany przedsiębiorcą - Zdjęcie główne

foto Twitter Jarosława Gowina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystko wskazuje na to, że rząd wycofa się z pomysłu zamknięcia stoków narciarskich. Sami właściciele zimowych biznesów surowo ocenili postępowanie Prawa i Sprawiedliwości.

Na Facebooku pojawiło się nagranie opublikowane przez Grzegorza Schabińskiego, właściciela ośrodka narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej koło Dukli, gdzie już wszystko jest gotowe do rozpoczęcia sezonu.

- Każdy wie, że to jest nasze życie. Przez dwa miesiące zarabiamy na resztę roku. Żeby naśnieżyć nasz stok pracujemy od 4 dni, 24 godziny na dobę. To nasze życie, przez dwa miesiące musimy zarobić, aby to wszystko utrzymać. W tym momencie nie wiemy co mamy dalej robić. Jak już decydujecie się żeby nas zamknąć to powiedzcie o tym z dwa tygodnie wcześniej.

- mówi.

Potem pada jeszcze wiele "mocnych słów" na temat działania rządu: "irytuje nas to, że zamykacie najpierw restauracje, a teraz kolejne firmy", "może wyciąg ma być McDrivem". Zobaczcie sami...

Rząd szybko wycofał się z pomysłu zamknięcia stoków.

- W dobrych, rzeczowych rozmowach z branżą narciarską wypracowaliśmy protokół sanitarny, który jeszcze dziś skonsultujemy ze służbami sanitarnymi. Wygląda na to, że wkrótce będziemy mogli ogłosić dobre wieści dla narciarzy.

- napisał na Twitterze w poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE