Reklama

Starosta z apelem do mieszkańców. "Prosimy o ostrożność oraz wyrozumiałość"

Opublikowano:
Autor:

Starosta z apelem do mieszkańców. "Prosimy o ostrożność oraz wyrozumiałość" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta powiatu krośnieńskiego Jan Pelczar apeluje do mieszkańców i prosi o załatwianie spraw w urzędzie online lub telefonicznie. Wprowadzone zostają ograniczenia.

Urząd Starostwa Powiatowego w Krośnie wprowadza ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa. Jan Pelczar - starosta powiatowy apeluje do mieszkańców o wyrozumiałość i ostrożność. 

Na stronie powiatu krośnieńskiego czytamy:

- W trosce o zdrowie osób korzystających z usług Starostwa Powiatowego w Krośnie oraz pracowników zapraszamy do załatwiania spraw w naszym Urzędzie telefonicznie lub za pośrednictwem usług elektronicznych. Wszystkie osoby zgłaszające się do Urzędu mają obowiązek używania maseczki oraz zdezynfekowania rąk środkiem do dezynfekcji znajdującym się przy wejściu do Urzędu. Osoby niestosujące środków ochrony nie będą obsługiwane.

Starosta powiatowy dodaje zaś:

- Prosimy o  ostrożność oraz wyrozumiałość dla  działań podjętych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się epidemii. Służą one zapewnieniu bezpieczeństwa interesantów  oraz pracowników Urzędu.

To kolejny urząd w województwie podkarpackim, który w jakiś sposób ogranicza swoje działanie w związku z pandemią koronawirusa i drugą falą zakażeń. Nie wiadomo jak długo ten stan rzeczy utrzyma się.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE