Reklama

Reklama

Starosta prosi wolontariuszy o wsparcie w trakcie pandemii

Opublikowano: 27 października 2020 12:13
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jasielski starosta powiatowy Adam Pawluś zwraca się o pomoc do wolontariuszy, aby ci wsparli dwa domy pomocy społecznej na terenie powiatu.

Reklama

- Uwzględniając obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i na terenie powiatu jasielskiego, starosta jasielski zwraca się z prośbą o udzielenie wsparcia w formie wolontariatu dla personelu dwóch domów pomocy społecznej z terenu  naszego powiatu.

- czytamy na oficjalnej stronie powiatu jasielskiego.

Obecnie powiat jasielski przoduje w kwestii nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Z tego tytułu jaślan czekają coraz większe utrudnienia. Niedawno tamtejszy szpital powiatowy poinformował o wstrzymaniu planowanych przyjęć.


CZYTAJ:
Szpital Powiatowy wstrzymuje planowane przyjęcia przez koronawirusa


Teraz problemy kadrowe pojawiły się w domach opieki społecznej. Mowa o Domie Opieki Społecznej "Nazaret" w Kołaczycach oraz w Foluszu. Każdego kto chce wesprzeć domy w formie wolontariatu, prosimy o bezpośredni kontakt z:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.