Reklama

Stanisław Kruczek będzie odwołany? Tego chce Koalicja Obywatelska

Opublikowano:
Autor:

Stanisław Kruczek będzie odwołany? Tego chce Koalicja Obywatelska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Chaos, niekompetencja, zmniejszenie liczby łóżek, dłuższy okres oczekiwania, odwoływanie wizyt, zwalnianie pracowników, zmiany dyrektorów - Piotr Tomański, radny sejmiku podkarpackiego wymienił grzechy organów odpowiedzialnych za podkarpacką służbę zdrowia podczas konferencji 27 stycznia.

Klub KO złoży dziś wniosek o odwołanie Stanisława Kruczka, członka zarządu województwa podkarpackiego, który odpowiada za służbę zdrowia.

- Pan Kruczek wyjątkowo sobie nie radzi

- powiedział podczas konferencji Piotr Tomański, wspominając, że prosił o włączenie do prac nad ustabilizowaniem sytuacji Koalicję Obywatelską. KO zaoferowała wsparcie i pomoc.

Mimo zrestrukturyzowania zadłużenia szpitali, podkarpacka służba zdrowia jest w kiepskiej kondycji, na co wskazuje między innymi organizacja wielkiej manifestacji 18 stycznia, o której pisaliśmy tu: Pielęgniarki z całej Polski PROTESTUJĄ w Rzeszowie! [FILM FOTO OŚWIADCZENIE] 

- Mamy nadzieję, że sejmik decyzję taką podejmie

- zaznaczył radny Tomański.

Wniosek miałby być wprowadzony na obrady sejmiku województwa 27 stycznia, które rozpoczną się o godzinie 14. Czy to się uda? Stanisław Kruczek należy do partii Porozumienie Jarosława Gowina, a większość w sejmiku ma klub Prawa i Sprawiedliwości. Z dużym prawdopodobieństwem punkt ten nie zostanie wprowadzony do obrad.

 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE