Reklama

Stalowa Wola gospodarzem prestiżowej wystawy

Opublikowano:
Autor:

Stalowa Wola gospodarzem prestiżowej wystawy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stalowa Wola będzie współorganizatorem wydarzenia pod nazwą "Polska Wystawa Gospodarcza", które odbędzie się 16 stycznia w hali budowanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

Wydarzenie nawiązujące do "Powszechnych Wystaw Krajowych" zorganizowanych po raz pierwszy w 1929 roku w Poznaniu wraca na mapę naszego kraju. Z okazji 100-lecia obchodów niepodległości prezydent Polski Andrzej Duda postanowił przywrócić jej organizację. W Stalowej Woli pod hasłem "Od COP-u do gospodarki 4.0". Wydarzenie na przyciągnąć 70 polskich firm wybranych przez prezydencką kapitułę.

Impreza będzie miała charakter otwarty. Do hali Agencji Rozwoju Przemysłu będą dowodzić bezpłatne autobusy. Mieszkańcy będą mogli ja zwiedzać od 11 do 17. Atrakcji ma nie zabraknąć również dla najmłodszych. Będzie planetarium, rzeźbienie w soli, eksperymenty chemiczne, naukowe, pokaz lutowania przez człowieka i robota, wytop szkła.

Stalowa Wola ma mieć swoje stoisko, na którym będzie prezentowany potencjał gospodarczy i kulturalny miasta. Nie zabraknie oczywiście stalowowolskich firm. Przedsięwzięcie ma uświetnić swoją osobą Prezydent RP Andrzej Duda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE