Reklama

Sprawdź Internetowy Generator Obostrzeń. Możesz stworzyć zasady lockdownu! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To jest absolutny hit internetu. W końcu w trakcie pandemii mieliśmy już do czynienia z ogromem absurdów to dlaczego ktoś na przykład nie będzie w stanie uwierzyć w wytyczne z Internetowego Generatora Obostrzeń.

Każdy z nas chce już normalności i końca pandemii COVID-19. Jednocześnie wiele razy nabijaliśmy się już z niektórych, absurdalnych, obostrzeń - takich jak zamknięte lasy, albo cmentarze tuż przed 1 listopada! Skoro rząd nas zaskakiwał takimi rzeczami, to teraz internauci śmieją się, kiedy czytają te wszystkie fałszywe obostrzenia stworzone w internetowym generatorze.

Oto próbka.

  • Obowiązuje zakaz organizacji turniejów łyżwiarskich oraz potańcówek
  • Hotele dostępne są tylko dla pracowników Straży Granicznej, imigrantów, rzemieślników oraz Anny Marii Wesołowskiej.
  • W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. 25 osób (nie dotyczy improwizowanych spektakli komediowych oraz koncertów Maryli Rodowicz).
  • W cukierniach i sklepach mięsnych może przebywać maks. jedna osoba na 16 m kw. pomieszczenia.
  • Wszystkie osoby przybywające do Polski z Chorwacji transportem powietrznym i naziemnym są zobowiązane do odbycia kwarantanny przez 13 dni.
  • Żłobki i przedszkola są otwarte całodobowo.
  • Nauka zdalna w klasach 1-4 szkół podstawowych, w technikach oraz w Wojskowej Akademii Technicznej, za wyjątkiem Akademii Pana Kleksa (chyba, że uczelnia produkuje przyłbice za pomocą drukarek 3D).
  • Zamknięte są duszpasterstwa akademickie, świetlice szkolne oraz łaźnie rzymskie. Otwarte zostaną kręgielnie oraz winnice, ale wyłącznie w niedziele.
Zobacz więcej. Jak? Wystarczy klinknąć w link: Koronawirus.lol

Wtedy wejdziemy na "Generator obostrzeń COVID-19, Sprawdź, co dzisiaj wolno, a czego nie". Po kliknięciu "Generuj" zobaczymy fałszywe, ale jakże śmieszne obostrzenia.

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ Z OBOSTRZENIAMI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy