Reklama

Splądrował mieszkanie, dusił właściciela

Opublikowano:
Autor:

Splądrował mieszkanie, dusił właściciela - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciel mieszkania nie od razu zgłosił rozbój na policję. Policjantom jednak udało się zatrzymać sprawcę tego zdarzenia. Co się właściwie stało? Napastnik wtargnął do domu pokrzywdzonego i przemocą odebrał mu portfel z zawartością pieniędzy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 22, w Starym Dzikowie. Do domu 63-letniego mieszkańca tej miejscowości, dobijał się 27-latek. Gdy pokrzywdzony otworzył mu drzwi młody mężczyzna odepchnął go i zaczął plądrować dom. 63-latek kategorycznie kazał mu wyjść z jego domu jednak ten nie reagował. Następnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz, przewrócił go i zaczął dusić po chwili wyciągnął z jego kieszeni portfel z pieniędzmi w kwocie 600 zł i uciekł.

63-latek dopiero następnego dnia zawiadomił o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze natychmiast ustalili, gdzie przebywa sprawca i zatrzymali go oraz odzyskali część skradzionych pieniędzy. Zatrzymali również rzeczy, które młody mieszkaniec Starego Dzikowa kupił za skradzione pieniądze. 27-latek został osadzony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia sprawca usłyszał zarzuty, prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE