Reklama

Śniadanie Kubka Biznesu. O mediach społecznościowych w strategii firmy

Opublikowano:
Autor:

Śniadanie Kubka Biznesu. O mediach społecznościowych w strategii firmy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już kolejne Śniadanie Kubka Biznesu, które będzie mieć miejsce w Hotelu Polskim w Mielcu w środę, 11 grudnia. Uczestnicy porozmawiają o Internecie, social mediach i strategiach marketingowych

Fundacja Kubek Biznesu powstała w 2014 roku i za cel obrała sobie wymianę doświadczeń pomiędzy osobami prowadzącymi biznes czy poszerzaniem ich wiedzy. Kluczowym celem jest także nawiązywanie pomiędzy nimi kontaktów. Początkowo działała jedynie na terenie Mielca, lecz z czasem wyszła znacznie szerzej - na całe Podkarpacie 

Na spotkaniach organizowanych przez Fundację Kubek Biznesu zawiązało współpracę czy kontakty mnóstwo przedsiębiorców. Ty i Twoja firma również do nich dołączycie. Już 11 grudnia będzie mieć miejsce kolejne Śniadanie Kubka Biznesu, który odbędzie się w Hotelu Polskim w Mielcu.

Uczestnicy rozmawiać będą o Internecie, social mediach i ich roli w strategiach marketingowych firm. To także piąta rocznica funkcjonowania fundacji. Aby przyjść na wydarzenie, wcześniej musisz zgłosić swoją obecność, wysyłając mail na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 664 285 626. Lista zgłoszeń zostaje zamknięta w poniedziałek, 9 grudnia!

Prelegentem edycji będzie:

  • Tomasz Pawęzka - specjalizujący się w wystąpieniach publicznych, marketingu internetowym, PR & social media, a także w nagraniach lektorskich, projektowaniu stron Internetowych i szkoleniach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE