Reklama

Śmiertelnie niebezpieczna zabawa dzieci

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelnie niebezpieczna zabawa dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Straż Miejska w Przeworsku oraz włodarz miasta musieli aż zwrócić się z apelem do rodziców. Dzieci bawią się teraz w przebieganie po ruchliwej drodze! To może skończyć się dramatem.

Rozpędzona auta, dziecko przebiegające drogą kiedy już zapada zmrok - to może skończyć się tragedią. Niestety, młodzież z Przeworska wymyśliła, że jest to świetny sposób na zabawę. Straż Miejska w Przeworsku otrzymała sygnał o niebezpiecznych zabawach na drodze wojewódzkiej numer 835. Wieczorem, 1 września, funkcjonariusz odebrał zgłoszenie od kierowcy, że grupa dzieci w wieku 10-12 lat próbowała przebiegać przed samochodami na zasadzie, kto przebiegnie najbliżej przed jadącym pojazdem. Kiedy patrol pojawił się na miejscu nikogo już tam nie było. Informacje o takich zabawach na tyle wzburzyły opinią publiczną, że głos zabrał włodarz Przeworska.

- Apeluję do rodziców o zwrócenie uwagi na materiały przeglądane przez młodych ludzi w internecie i profilaktyczne rozmowy z nimi, ponieważ z otrzymanych informacji wiemy, że stamtąd mogą czerpać inspiracje do tego typu działań.

- napisał Leszek Kisiel, burmistrz Przeworska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE