Reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego. Policja szuka świadków zdarzenia

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelne potrącenie pieszego. Policja szuka świadków zdarzenia  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło w poniedziałek (5 sierpnia) w nocy w miejscowości Stobierna. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki BMW jadący w kierunku Rzeszowa. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło po godz. 23, w miejscowości Stobierna, w rejonie stacji paliw BP.  Pieszy zotstał potrącony przez samochód osobowy marki BMW, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna jechał w kierunku Rzeszowa. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, wykonali czynności i zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości ofiary.

Policjanci proszą świadków lub osoby mogące mieć wiedzę o zdarzeniu o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3452 lub z dyżurnym komendy pod nr 112. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE