Reklama

Śmiertelne potrącenie chłopca na obwodnicy Jarosławia [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelne potrącenie chłopca na obwodnicy Jarosławia [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek na obwodnicy Jarosławia. 39 latek potrącił 10-letniego chłopca, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na pasie drogowym.

12.08:

Niestety w środę pojawiła się smutna informacja. Mimo wysiłku lekarzy, nie udało uratować się życia chłopca.

11.08:

We wtorek, 11 sierpnia, dyspozytor medyczny w Przemyślu około godziny 14:22 odebrała zgłoszenie o potrąconym dziecku na obwodnicy Jarosławia na wysokości zjazdu w kierunku Niska.

- W chwili przybycia zespołu w miejsce wezwania 1- letni chłopiec był reanimowany przez strażaków z Jarosławia, którzy przejęli reanimację od świadków zdarzenia. Jak się okazało chłopiec wtargnął  na obwodnicę przez otwarte drzwi techniczne i został potrącony przez przejeżdżający samochód dostawczy. Ze względu na ciężki stan chłopca oraz odległość do Centrum Urazowego wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Sanoka. Po blisko godzinnej reanimacji zostały przywrócone funkcje życiowe u dziecka które drogą lotniczą trafiło do Centrum Urazowego w Rzeszowie. 

- relacjonuje na profilu Facebooku Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, rzecznik prasowy przemyskich ratowników Marek Janowski

Po blisko godzinnej reanimacji zostały przywrócone funkcje życiowe u dziecka które drogą lotniczą trafiło do Centrum Urazowego w Rzeszowie. Film od internauty Pana Kamila Łachety

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE