Reklama

Śmierć w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. 43-latek zastrzelił się? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Śmierć w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. 43-latek zastrzelił się? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie potwierdza śmierć mężczyzny w zakładzie karnym, jednak na dzień dzisiejszy nie udziela żadnych szczegółowych informacji. Tragedia miała miejsce we wtorek, 18 sierpnia br.

AKTUALIZACJA - 25 sierpnia:

Udało nam się potwierdzić, że funkcjonariusz zakładu karnego zginął od strzału. Służby zabezpieczyły wszystkie dowody, niezbędne do wyjaśnienia sprawy. Wciąż nie wiadomo czy do śmierci 43-latka mogły się przyczynić osoby trzecie. 

- Śmierć nastąpiła w wyniku postrzału. Na chwilę obecną przesłuchiwani są świadkowie. Jest za wcześnie, żeby mówić o szczegółowych okolicznościach. 

- wyjaśnia prokurator Paweł Król, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

21.08:

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że chodzi o śmierć 43-letniego zbrojmistrza, którego zwłoki znaleziono w ubiegły wtorek na terenie Zakładu Karnego przy ul. Załęskiej. Nie znane są okoliczności śmierci. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie


- Ze względu na dobro śledztwa na ten moment mogę jedynie potwierdzić, że takie zdarzenie było. Więcej szczegółów podany w poniedziałek lub wtorek.  


-wyjaśnia prokurator Paweł Król, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie

Jak informuje portal Rzeszów-News, 43-letni Tomasz M. zastrzelił się, w związku z czym do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Portal podaje, że zmarły miał żonę i dzieci

Wszczęto wewnętrzne postępowanie z udziałem specjalistów Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie. Sprawą zajmuję się także policja i prokurator. 

O szczegółach sprawy poinformujemy w przyszłym tygodniu.  
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE