Reklama

Śmierć na drodze. Przejechał przyczepą po rowerzyście

Opublikowano:
Autor:

Śmierć na drodze. Przejechał przyczepą po rowerzyście    - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W godzinach porannych 26 lutego doszło do tragicznego wypadku. Jadący rowerem 45-latek upadł pod przyczepę ciągnika jadącego w przeciwnym kierunku. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

- Jadący ciągnikiem z dwoma przyczepami 48-latek zauważył rowerzystę jadącego z naprzeciwka. Jak wyjaśnił policjantom, zjechał bliżej do prawej krawędzi jezdni aby bezpiecznie minąć się z rowerzystą. W momencie kiedy 45-latek wyminął się z nim poczuł, że tylna przyczepa podskoczyła do góry. Gdy spojrzał w lusterko zobaczył leżący rower na jej wysokości. Natychmiast zatrzymał pojazd i pobiegł na tył składu, gdzie zobaczył leżącego na jezdni mężczyznę.

- przekazała oficer prasowy KPP w Tomaszowie Lubelskim, asp. Agnieszka Leszek.

Po przybyciu ma miejsce karetki pogotowia lekarz stwierdził zgon 45-latka mieszkańca gminy Ulhówek. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia do momentu przybycia grupy zdarzeniowej. Kierującego przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wynik był negatywny.

Policjanci przeprowadzili na miejscu oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz przesłuchali świadków. Po zebraniu materiału dowodowego będą wyjaśniać, jak doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Tarnoszyn, 30 km od granicy z Podkarpackiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE