Reklama

Śmierć dwóch osób koło Przemyśla

Opublikowano:
Autor:

Śmierć dwóch osób koło Przemyśla - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Przemyśla pracują na miejscu wypadku drogowego z udziałem osobowego audi i samochodu dostawczego. Doszło do niego w miejscowości Reczpol. W wyniku doznanych obrażeń kierujący i pasażer audi zmarli.

Dwie osoby z renault przewieziono do szpitala. Droga wojewódzka nr 884 w tym miejscu jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

Do wypadku doszło dziś przed godziną 12, w miejscowości Reczpol na drodze wojewódzkiej nr 884 (relacji Przemyśl - Dynów). Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący audi, jadąc w kierunku Przemyśla, na zakręcie, najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego renaulta.

W wyniku wypadku śmierć ponieśli 21-latek kierujący audi i jego pasażer, 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Do szpitala przewieziono kierującego i pasażera renault. Ustalono, że kierujący busem to 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, a pasażer to 43-letni mieszkaniec Kańczugi, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na miejscu prowadzone są oględziny z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE