Reklama

Smarzowski nagra film o Peszce?

Opublikowano:
Autor:

Smarzowski nagra film o Peszce? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Są 2 powody, dla których twórca takich hitów kinowych jak "Wesele", "Drogówka", "Wołyń" czy "Kler" mógłby rozważyć taką opcję.

Sławomir Peszko oprócz tego, że jest znanym piłkarzem, gra na pozycji pomocnika w Wiśle Kraków, był reprezentantem Polski i prowadzi w Krasnem Akademię Piłkarską Peszko, znany jest z tego, że czasem... za dużo powie. Niektóre serwisy rozpisują się na temat tego, jakie pikantne szczegóły dotyczące również jego znajomych zdradza publicznie.

Dość aktywnie działający w przestrzeni publicznej udzielił wywiadu dla Polsat Sport. Reporterowi zdradził, że wychował się na tym samym podwórku, co Wojtek Smarzowski. Obaj pochodzą z miejscowości Jedlicze koło Krosna. I być może wspólny projekt pod tytułem "film na temat  Sławomira Peszko" byłby ciekawą inicjatywą.

- Chyba bym nie odmówił - powiedział piłkarz reporterowi Polsat Sport. - To wielka postać, bardzo charakterystyczna. Wszyscy jego filmy dobrze znają i mieć takiego kompana ze swoich okolic to jest coś fantastycznego - dodał Peszko.

Warto zaznaczyć, że obaj związani byli z tym samym klubem piłkarskim Nafta Jedlicze.

Może wspólne podwórko i gra w tym samym zespole to wystarczające powody, by Smarzowski rozważył propozycję Peszki?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE