Reklama

Skontrolują czystość powietrza

Opublikowano: pon, 23 gru 2019 16:48
Autor:

Skontrolują czystość powietrza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole numer 4 w Stalowej Woli zostanie wyposażone w czujniki jakości powietrza. W ten sposób kontrolowany będzie poziom zanieczyszczenia powietrza ze strefy gospodarczej "hutniczego grodu".

Montaż czujnika jest odpowiedzią na prośbę mieszkańców osiedli Hutnik i Energetyków-OZET. Firma Airly zamontuje czujnik, który zbada poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10.

W budżecie na rok 2020 zaplanowano także 100 tysięcy złotych na tak zwane ograniczenie ilości zanieczyszczeń przedostających się do środowiska na terenie Stalowej Woli. Chodzi o bieżące utrzymanie miejskiej stacji monitoringu, ulokowanej na dachu budynku Inżynierii Materiałowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ulicy Kwiatkowskiego. Efekty pomiarów można sprawdzać na bieżąco na stronie srodowisko.stalowawola.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.