Reklama

Skoku do wody z 10 metrów nie przeżył

Opublikowano:
Autor:

Skoku do wody z 10 metrów nie przeżył - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Około godziny 19.00 czterech nastolatków skoczyło ze skarpy z wysokości około 10 metrów do akwenu, jeden z nich utonął - przekazała Komenda Miejska Policji w Krakowie. Do tragedii doszło na terenie zalewu Zakrzówek.

- 25 czerwca wpłynęło zgłoszenie o topiącym się na terenie zalewu Zakrzówek nastolatku. Na miejsce zdarzenia zadysponowano niezwłocznie zastępy z JRG 2, Specjalistyczną Grupę Wodno-Nurkową wraz z Oficerem Operacyjnym. Po przyjeździe na miejsce teren działań zabezpieczono, zwodowano łódź i podjęto działania na mające na celu zlokalizowanie poszkodowanego - poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Jak się dowiadujemy, po kilkunastu minutach nurkowania i patrolowaniu akwenu poszkodowanego odnaleziono na głębokości około 23 metrów!

- Resuscytacja została podjęta natychmiast jeszcze na łodzi. Poszkodowanego przekazano załodze ratownictwa medycznego. Długotrwała akcja resuscytacyjna prowadzona przez ratowników nie przyniosła skutku - zaznaczyła KM PSP w Krakowie.

- Wypadek na krakowskim Zakrzówku jest przykładem na to, jak w ciągu jednej chwili woda zabiera życie młodego człowieka - skomentowała Komenda Miejska Policji w Krakowie.

W działaniach poszukiwawczych brał udział WOPR, policja, pogotowie ratunkowe i psycholog z ramienia miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE