Reklama

Skauci z Podkarpacia rządzili nad jeziorem

Opublikowano: pt, 16 sie 2019 22:49
Autor:

Skauci z Podkarpacia rządzili nad jeziorem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad Jeziorem Tarnobrzeskim od 8 do 13 sierpnia odbywał się Zlot Chorągwi Podkarpackiej.

Reprezentanci 18 hufców wzięli udział w zajęciach, będących elementem bogatego i różnorodnego programu. Zlot Chorągwi Podkarpackiej nad Jeziorem Tarnobrzeskim. To największe programowe przedsięwzięcie, podsumowujące rok harcerskiej służby i wyznaczające kierunki działania zuchom, harcerzom i wędrownikom.

Zajęcia zlotowe to pokazanie mobilności i wyrobienia harcerskiego poprzez specjalności, umiejętności w zakresie: ratownictwa, strzelectwa, wspinaczki, pożarnictwa, żeglarstwa, fotografii. Odbywały się one w pięciu modułach: specjalności (w tym zajęcia wodne na jeziorze), wędrówka, służba, biwakowanie, duchowość.

Zasady harcerskiego wychowania: służba, braterstwo, praca nad sobą znalazły podczas sześciu zlotowych dni pełny wyraz. Każdy ze zlotowych dni zwieńczony był „kuźnią ducha”, czyli zajęciami skłaniającymi do refleksji oraz rozważań nad wartościami przyświecającymi ruchowi harcerskiemu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.