Reklama

Siłownia zaprasza do sklepu ze sprzętem i na spotkania religijne!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Siłownia zaprasza do sklepu ze sprzętem i na spotkania religijne! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z przekazanymi przez Premiera Mateusza Morawieckiego informacjami, od 17 października przynajmniej w teorii branża fitness musi zawiesić swoje działalności. Na nietypowe rozwiązanie zdecydował się Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Inną zachętę ma Klub Fitneska z Tarnobrzega.

- My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że mimo konferencji prasowej premiera, ktoś zmądrzeje i zmieni decyzję... Niestety nie doczekaliśmy się. Musimy zatem sami działać.

- czytamy na Facebooku przemyskiej siłowni. 

- Skoro nie mogą funkcjonować siłownie - w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy SKLEP POSiRsport ze sprzętem do ćwiczeń, oraz odżywkami, poszerzamy PKD, więc możemy  i zapraszamy wszystkich, którzy chcą testować odpłatnie nasze maszyny.

- możemy przeczytać na profilu POSiR Fit


Czytaj także:


- Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness - od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. "Kościół Zdrowego Ciała". Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe  Oświecona Lucka i Czcigodna Kasia zapraszają od poniedziałku na wyjątkowe wydarzenia religijne.

- dodają w dalszej części pracownicy Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- My nie tylko walczymy o zdrowie! My teraz walczymy o przetrwanie! O nasze miejsca pracy! O ludzi, którzy wrócili i stęsknili się za nami! O możliwość wyboru!

- apelują

- Zapraszamy zatem do testowania sprzętu do ćwiczeń w sklepie PoSiRsport, na nabożeństwa Kościoła Zdrowego Ciała prowadzone przez naszą Radę Starszych czyli trenerów nie tylko mentalnych, oraz na zawody saunowe bez publiczności.

Klub Fitneska z Tarnobrzega też ma propozycję dla swoich fanów.


Czytaj także:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE