Reklama

Siła uderzenia prawie zmiażdżyła auto

Opublikowano:
Autor:

Siła uderzenia prawie zmiażdżyła auto - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do groźnego wypadku doszło wczoraj w centrum Tarnobrzega. Wstępnie ustalono, że 18-latek, jadąc golfem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się z kią, która następnie wjechała w latarnię

Wczoraj, 6 lipca, po godzinie 22 dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Dekutowskiego i Targowej w Tarnobrzegu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 18-letni kierowca volkswagena golfa, jadąc ul. Dekutowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z osobową kią.

Siła uderzenia pojazdów zepchnęła kię z jedni w latarnię uliczną. 39-letni kierowca kii z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca golfa oraz czterech jego pasażerów nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny pojazdów, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Postępowanie wyjaśniające prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE