Reklama

Seria alarmów bombowych w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Seria alarmów bombowych w Mielcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W biurowcu przy ulicy Sienkiewicza w Mielcu służby ewakuowały pracowników z jednego pietra budynku. Wszystko za sprawą otrzymanej wiadomości o rzekomym zostawieniu paczki z materiałem chemicznym. Tego samego dnia służby ratunkowe zostały poinformowane o możliwym podłożeniu materiału chemicznego w budynku Przedszkola Miejskiego numer 1 im. Kubusia Puchatka przy ulicy Mickiewicza w Mielcu.

Jak podaje mielecka policja do jednej z firm, która ma swoją siedzibę w biurowcu Papillon przy ulicy Sienkiewicza w Mielcu przyszedł mail o pozostawieniu w budynku pakunku z materiałem chemicznym. 


Czytaj także: Alarm bombowy w urzędzie gminy!


Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe. Po uzgodnieniu z zarządcą budynku zdecydowano o ewakuacji jednego piętra. Strażacy wraz z funkcjonariuszami policji sprawdzili pomieszczenia budynku, ale nic nie znaleźli.

Jeszcze tego samego dnia służby ratunkowe zostały poinformowane o możliwym podłożeniu materiału chemicznego w budynku Przedszkola Miejskiego numer 1 im. Kubusia Puchatka przy ulicy Mickiewicza w Mielcu. Po przeszukaniu obiektu niczego nie znaleziono.


 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE