Reklama

SANOK: Zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o pedofilię!

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o pedofilię! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki ścisłej współpracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, mężczyzna podejrzany o pedofilię został zatrzymany.

Krzysztof Dymkowski znany w internecie "łowca pedofilów" napisał na swoim profilu Facebook: 

W dzisiejszym kolejny podejrzany o pedofilie mieszkaniec sanoka został zatrzymany Dzięki ścisłej współpracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie oraz z Komendy Powiatowej Policji sanok podejrzany umawiał się z dzieckiem z Rzeszowa ma inne czynności seksualne i próbował pozyskiwać pornografię dziecięcą oraz wysyłał do dziecka zdjęcia swojego przyrodzenia przyjechaliśmy do sanoka gdy policja w sanoku otrzymała telefonogram z Rzeszowa prokurator podjął decyzję błyskawicznego zatrzymania nie udało nam się nakręcić samego momentu zatrzymania ale szczegóły całej akcji w szóstym sezonie Łowcy pedofilów zatrzymany był to 30 letni mężczyzna"

Akcję potwierdziła nam Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji: 

– Dzisiaj sanoccy policjanci realizowali czynności procesowe zlecone przez Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie wobec  30-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw z art. 200 a par. 2. kk oraz z art. 200 par. 3. kk. Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze KMP Rzeszów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE