Reklama

Samotnie pod pomnikiem [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Samotnie pod pomnikiem [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obchody Dnia Flagi Narodowej oraz Święto Konstytucji 3-go Maja w Tarnobrzegu ze względu na pandemię koronawirusa miało zupełnie inny charakter niż zazwyczaj.

Ze względu na niedzielną liturgię wielkanocną uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny i Miasta odprawiana zwyczajowo w Klasztorze Ojców Dominikanów 3 maja przeniesiona została na 2 maja. Nie tylko pod tym względem było inaczej. W tym roku wyjątkowo w towarzystwie delegacji Rady Miasta Tarnobrzega - przewodniczącego Bogusław Potańskiego i wiceprzewodniczącej Bożeny Kapuściak, a także przedstawicielki Konfederacji, prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek złożył kwiaty przy Pomniku Bartosza Głowackiego.

- Kolejne święto, które musimy spędzać zgoła inaczej, niż zazwyczaj. Święto Narodowe Trzeciego Maja zawsze tak radośnie obchodzone - kokardy narodowe, flagi, poczty sztandarowe, nasza orkiestra dęta, a przede wszystkim Wy, drodzy tarnobrzeżanie... I tego mi najbardziej brakuje, kontaktu z Wami… Ale wiem, że wszystko po to, by jak najszybciej do tych spotkań z Wami móc powrócić. Nie dajmy się więc smutkom, świętujmy radośnie, chociaż na odległość!

- mówi Dariusz Bożek.

Fot. UM Tarnobrzeg - Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek składa kwiaty przy Pomniku Bartosza Głowackiego.

Oto co prezydent miasta chce powiedzieć mieszkańcom Tarnobrzega.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE