Reklama

Samorząd chce promocyjnego filmu o miejskiej zieleni

Opublikowano:
Autor:

Samorząd chce promocyjnego filmu o miejskiej zieleni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze Tarnobrzega chcą promować zrealizowane już zadanie "Rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Tarnobrzega". Jednym z trzech zadań które mają zostać zrealizowane w ramach tego postępowania, jest nagranie i montaż filmu promującego projekt. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, jak jeszcze nie tak dawno wyglądały nasadzenia wzdłuż głównych ulic.

Tarnobrzeski samorząd chce zlecić wykonanie działań promocyjnych zadania "Rozwój terenów zieleni na obszarze miasta Tarnobrzega", który kosztował ponad 6,7 milionów złotych, a w 80 procentach został sfinansowany z pieniędzy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Co ma prezentować film promocyjny, stworzony z użyciem profesjonalnego sprzętu i metod, w tym: pełnoklatkowej kamery 4K z wymienną optyką, zapis obrazu RAW, profesjonalnego oświetlenia i profesjonalnego udźwiękowienia? Tereny zielone nad Wisłą, nasadzenia wzdłuż głównych arterii komunikacyjnych miasta oraz skwer u zbiegu ulic: Kopernika i Sikorskiego. Jego celem jest przedstawienie efektów projektu. Dodatkowo mają być przygotowane tablice Wartość zamówienia ma wynieść mniej niż 30 tysięcy euro. Wydaje się, że temat nie jest w żaden sposób kontrowersyjny. Po zaprezentowaniu ogłoszenia od razu przypomniano, że "pachnie Bareją", bo nie tak dawno pasy zieleni wzdłuż głównych ulic był pełne chwastów. Miasto ponosi dodatkowe koszty związane z porządkowaniem tych terenów i wcale nie jest to wizytówka, którą można się chwalić.

Czytaj także:

Milion złotych za trawiasty pas zieleni>>>

Przeciwnicy wskazują, że czas kryzysu finansowego to nie jest dobry moment na wydawanie kolejnych publicznych pieniędzy. Dlaczego taki film musi powstać? Okazuje się, że jest to jeden z warunków, które trzeba spełnić przy realizacji projektu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE