Reklama

Reklama

Samochodem elektrycznym po Bieszczadach? Ustrzyki Dolne mówią "tak"

Opublikowano: 15 września 2020 20:00
Autor: KM/ opr. GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Budowa sieci samochodów elektrycznych w Bieszczadach - to jeden z planów samorządu Ustrzyk Dolnych. Burmistrz Bartosz Romowicz przedstawił pomysł podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Reklama

Bieszczady, w tym Ustrzyki Dolne to niezaprzeczalnie jedno z piękniejszych miejsc w Polsce, o ogromnym potencjale turystycznym.

- Zależy nam aby Ustrzyki Dolne i miejscowości będące częścią naszej gminy przyciągały nie tylko swoją cudowną zielenią, czy nieposkromioną przyrodą razem z mieszkańcami walczymy o to, aby stało się idealnym miejscem do odpoczynku, zarówno tego biernego, jak i aktywnego. Chcemy coraz bardziej przyciągać jak największą liczbą atrakcji. Zależy nam, aby wszystkie działania były proekologiczne i w jak najmniejszym stopniu ingerowały w środowisko naturalne, które jest naszym atutem i punktem wyjścia do tworzenia takich inwestycji, jak geotermia czy samochody bezemisyjne dla turystów.

- mówi Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych.

Burmistrz Bartosz Romowicz podczas Forum Ekonomicznego podkreślał wagę turystyki i gospodarki przyjaznej środowisku. Mówił, jak ważne jest budowanie świadomości lokalnej społeczności oraz turystów odnośnie skutków ekonomicznych i przyrodniczych związanych z rozwojem turystki. Przedstawił szerokiemu audytorium pomysły gminy Ustrzyki Dolne zarówno na innowacyjne sposoby podróżowania po Bieszczadach samochodom elektrycznym, jak i możliwości korzystania z energii geotermalnej.

>>CZYTAJ DALEJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.