Reklama

Samochód uderzył w skarpę. Kierowca i pasażer byli pijani

Opublikowano:
Autor:

Samochód uderzył w skarpę. Kierowca i pasażer byli pijani - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierujący peugeotem zignorował polecenie funkcjonariuszy, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i odjechał. Kilkadziesiąt metrów dalej samochód wpadł w poślizg uderzył w skarpę.

Do zdarzenia doszło 15 września około godz. 8.40 w Wysokiej Głogowskiej. Policjanci ruchu drogowego zatrzymywali do kontroli kierującego peugeotem. Podali mu sygnał do zatrzymania się, wówczas kierujący zwolnił, lecz kiedy policjant podchodził do samochodu gwałtownie przyspieszył i odjechał. Kilkadziesiąt metrów dalej, na łuku drogi wpadł w poślizg i jego samochód uderzył w skarpę.

  • CZYTAJ TAKŻE:

>> Fatalny poziom opieki psychiatrycznej dzieci i młodzieży na Podkarpaciu

Z uszkodzonego samochodu wybiegło dwóch mężczyzn - kierowca i pasażer. Obydwaj pobiegli w kierunku lasu. Ucieczka nie udała się, mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu w Głogowie Małopolskim. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu rzeszowskiego w wieku 35 i 33 lat. 

Policjant rozpoznał kierującego. W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że 35-latek nie ma prawa jazdy, dodatkowo obaj byli pijani. Badanie wykazało u każdego z nich ponad 2 promile alkoholu. 35-latek, podejrzany o kierowanie w stanie nietrzeźwości, trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyzna został przesłuchany, przyznał się do winy. Policjanci przedstawili mu zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE