Reklama

Rzeszowski klasztor dominikanów objęty kwarantanną!

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowski klasztor dominikanów objęty kwarantanną!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Decyzją Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie ojcowie dominikanie w rzeszowskim klasztorze zostali objęci kwarantanną. W związku z tym do odwołania wszystkie msze święte sprawowane są wyłącznie w wewnętrznej kaplicy bez udziału osób z zewnątrz.

Decyzją Sanepidu ojcowie dominikanie, a także siostry dominikanki poddają się kwarantannie. Nie są dokładnie znane przyczyny tego stanu. 

- W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 17 860 91 30 / 694 480 668 - czytamy na stronie klasztoru. 

Dominikanie ogłosili, iż podlegają kwarantannie na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku. W komunikacie czytamy:

-  Decyzją Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie zostaliśmy objęci kwarantanną. W związku z tym do odwołania wszystkie msze święte sprawujemy wyłącznie w naszej wewnętrznej kaplicy bez udziału osób z zewnątrz. Również do odwołania nie ma możliwości spowiedzi, czy bezpośredniej rozmowy z nami. Kościół pozostaje otwarty codziennie w godzinach 7:00-19:00 i jest możliwość indywidualnej modlitwy. Pamiętamy o wszystkich Was podczas codziennej Mszy Świętej o godz. 12:00 w kaplicy klasztornej. Prosimy Was o modlitwę za nas i naszą parafię w tym trudnym czasie.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE