Reklama

Rzeszowski dziennikarz pokaże Ci to, czego inni nie pokazali

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowski dziennikarz pokaże Ci to, czego inni nie pokazali - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Najwyższa pora pokazać Polakom jak żyją i jak szybko bogacą się mieszkańcy odległych państw! Warto, aby nasze społeczeństwo znało i rozumiało nie tylko Europę i USA, ale także całą resztę świata! - napisał tajemniczo Wojciech Siryk z Rzeszowa. Co miał na myśli? Co chce Ci pokazać? I jak to zrobi?

"Ten Świat Jest Nasz" jest nowym polskim programem podróżniczym.

- Opowiada o najbogatszych i najszybciej bogacących się zakątkach kuli ziemskiej. Spektakularny rozwój, interesujące społeczeństwa i tętniące życiem metropolie, czyli współczesny, nowoczesny i zglobalizowany świat

- zapewnił jego twórca, rzeszowski dziennikarz, Wojciech Siryk. Młodego pasjonata mediów interesują najbardziej tematy związane z gospodarką, ekonomią i biznesem. Samym dziennikarstwem zajmuje się od 6 lat.

Pierwszą serię programu "Ten Świat Jest Nasz" zrealizował w całości ze środków prywatnych.

- Projekt na żadnym etapie produkcji nie był finansowany przez fundusze publiczne. W 2016 roku wyemigrowałem do Szkocji, a następnie poświęciłem kilka miesięcy niemal wyłącznie na pracę - wszystko po to, aby zarobić, odłożyć i móc zainwestować pieniądze w realizację mojego wymarzonego programu

- zapewniał Wojciech Siryk, dodając, że druga część programu, czyli z Tajwanu, na co udało mu się zebrać pieniądze na portalu Polak Potrafi, będzie lepsza od pierwszej z Hongkongu:

Według planu, którego Wojciech Siryk trzyma się konsekwentnie, wynika że w październiku tego roku czeka nas premiera jego programu. Zdjęcia z zespołem zaczął w Tajwanie w listopadzie 2018 roku, zakończył w maju tego roku. Na postprodukcję ma czas do końca września.

Szczegóły emisji:

  •     Miejsce emisji: YouTube, kanał „Wojciech Siryk”
  •     Częstotliwość emisji: Jeden odcinek tygodniowo
  •     Ilość epizodów: od 2 do 4 z każdego państwa (po 1 z każdego mikropaństwa)
  •     Czas trwania jednego odcinka: od 20 do 24 minut

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE