Reklama

Rzeszowska uczennica wygrała konkurs kulinarny. Czeka ją staż w restauracji z gwiazdką Michelin!

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowska uczennica wygrała konkurs kulinarny. Czeka ją staż w restauracji z gwiazdką Michelin! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogólnopolski konkurs kulinarny - "Młody Kreator Sztuki Kulinarnej" to prawdziwa szansa dla młodych kucharzy. W tym roku wygrała go Agnieszka Kata - rzeszowska uczennica.

Agnieszka to uczennica Zespołu Szkół Gospodarczych im. Spytka Ligęzy w Rzeszowie. Dzięki swoim umiejętnością zapewniła sobie zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie, który miał miejsce w Poznaniu. Uczennica dzięki zajęciu pierwszego miejsca - dostała niepowtarzalną szansę na odbycie stażu w restauracji z gwiazdką Michelin!


Finał konkursu miał miejsce w środę, 20 listopada. Wzięło w nim udział 10 uczniów z całej Polski - a w jury zasiadali prawdziwi profesjonaliści i utalentowani szefowie kuchni z całego kraju. Uczestnicy tego dnia musieli przygotować wegetariańskie danie. Agnieszce udało się podbić żołądki zespołu oceniającego swoim ravioli z kaszotto z bakłażanem i grzybami. 


Staż choć z pewnością niezwykle rozwojowy - nie jest jedynym wyróżnieniem, jakie zapewniła sobie Agnieszka. W nagrodę dostała szansę na stanie do walki w konkursie nominowanym do Kulinarnego Pucharu Polski - Wielkopolski Kucharz Roku! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE