Reklama

Rzeszowianka w Top Model! Czy ma romans ze starszym uczestnikiem?

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowianka w Top Model! Czy ma romans ze starszym uczestnikiem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nikola Furman ma 16 lat i pochodzi z Rzeszowa, tu chodzi do szkoły, do klasy biologiczno-chemicznej. Nikola, wydaje się nie żałować udziału w 8. edycji Top Model. Świetnie się bawi, szczególnie w towarzystwie 22-letniego Michała.

Na pomysł wzięcia udziału w programie Top Model wpadła starsza siostra Nikoli. Ona sama nie była szczególnie zainteresowana takim pomysłem. Zaczęła się jednak zastanawiać, czy modeling może być jej sposobem na życie. Dlatego ostatecznie zgłosiła się. Kiedy nie uczy się, pomaga charytatywnie w Domu Dziecka.

Zanim Nikola trafiła do domu modelek z 14 innymi uczestnikami, musiała pokonać 50 innych osób gotowych na wszystko, by tylko dostać się do czołówki. Nikola udowodniła że skromnością i niewinnością można zmiękczyć serca najbardziej wymagających jurorów: Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Teraz może spełnić swoje marzenia i wygrać 100 tys. zł, kontrakt z agencją modelek i miejsce na okładce magazynu "Glamour".

W domu modelek Nikola znalazła bliską osobę, z którą często spędza czas. Jak donosi Radio Zet, Nikola świetnie czuje się w towarzystwie Michała Gały. W domu modelek aż huczy od plotek, poza jego murami też.

- Niedługo zaprosimy Was wszystkich na ślub!  

- zażartował i podsumował całą sytuację Michał.

“Top Model” możemy oglądać w TVN w poniedziałki o godzinie 21.30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE