Reklama

Rozpoznajesz go? Chciał obrabować jubilera [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Rozpoznajesz go? Chciał obrabować jubilera [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Włamanie zaplanował. Ubrał perukę i luźne ubranie. Wiedział, gdzie jest kamera i w momencie ataku stał tyłem do niej. W ręku miał tasak, którą chciał zbić szybę.

Próbę włamania na sklep jubilerski Nobleer przy ulicy Kościuszki w Rzeszowie zarejestrowała kamera monitoringu. Sprawa została już przekazana na policję, która prowadzi postępowanie celem namierzenia sprawcy.

20 sierpnia o godzinie 2 w nocy, kiedy w okolicach nikogo nie było, nieznany sprawca próbował zbić szybę tasakiem. Nie wiedział chyba tylko jednego - że szyba jest pancerna i tak łatwo nie uda mu się dostać do celu. W miejscu gdzie chciał zbić szybę znajdują się cenne zegarki.

- 21 uderzeń w szybę kuloodporną, Jeżeli ktoś rozpozna sprawcę uprzejmie proszę o kontakt

- napisał Robert Harasymowicz, który na Facebooku opublikował film.

Choć szyba jest uszkodzona, to na szczęście nie sforsowana. Dzięki temu, włamywacz odszedł bez łupu. To nie oznacza, że właściciel nie poniósł strat. Wymiana kuloodpornej szyby to ogromny wydatek.

Na wcześniejszych nagraniach, które zostały już sprawdzone, nie widać osoby, która w sposób podejrzany mogłaby się zachowywać, lub sprawdzać z bliska cel włamania.

Dlatego wszyscy, którzy mają wiedzę, kto mógł próbować napaść na sklep proszeni są o kontakt z policją, dzwoniąc pod numer 112.

Zobacz film:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE