Reklama

Rowerowe Kino Plenerowe w Rzeszowie

Opublikowano:
Autor:

Rowerowe Kino Plenerowe w Rzeszowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w sobotę 12 września o godzinie 16 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury (filia Country, ul. Herbowa 3), odbędzie się Rowerowe Kino Plenerowe, gdzie na zielonej trawie spotkają się miłośnicy kina i kolarstwa.

O godzinie 16 wyemitowany zostanie kultowy film „Toy Story 4” w ramach kina rodzinnego. Następnie o godzinie 19 rozpocznie się seans dla dorosłych z filmem „Przemytnik”. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców, które obok przygotowanych leżaków pozwolą spędzić seans w iście piknikowej atmosferze.

- Zachęcamy gorąco do odwiedzenia nas w ramach rodzinnej, rowerowej wycieczki po Rzeszowie w myśl hasła by łączyć  przyjemne z pożytecznym: aktywny wypoczynek i obcowanie z kulturą, rower i kino. 


- namawiają organizatorzy.

Dla przybyłych przygotowane będą także niespodzianki. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia można dokonać od 7 do 11 września 2020 r. mailowo pisząc na adres [email protected]. Do dokonania prawidłowego zgłoszenia potrzebujemy klauzuli informacyjnej oraz karty zgłoszenia. Osoby, które planują uczestniczyć w wydarzeniu zachęcamy do zapoznania się również z regulaminem imprezy.  

Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020. Organizatorzy proszą o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE