Reklama

Rompey nagrał oświadczenie. "Podajcie to dalej"

Opublikowano:
Autor:

Rompey nagrał oświadczenie. "Podajcie to dalej" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Moi Drodzy, zmuszony zostałem do nagrania ważnego oświadczenia w sprawie zespołu Suski i pomówień, które są kierowane w naszą stronę do organizatorów imprez. Ogromnie proszę - podajcie to dalej, udostępniajcie - skończmy raz na zawsze z kłamczuchami w branży. Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy z nami pracują i nas wspierają! - powiedział Marcin Rąpała, lider zespołu Rompey.

Rompey to zespół muzyczny, który koncertuje od 2015 roku. Powstał w Jaśle, stamtąd pochodzi jego założyciel i lider, Marcin Rąpała. To właśnie on nagrał dziś, 5 sierpnia, oświadczenie skierowane do kolegi z branży pochodzącego z Krosna.

Przypomnijmy, że grupę z Jasła tworzą: lider zespołu Marcin Rąpała (Rompey), Przemysław Frąckowiak (DJ Prymek), Łukasz Mrugał (gitara, Lucas M) oraz Przemysław Janas (manager zespołu). Od początku swojego istnienia zespół mocno wbił się na topowe miejsca list przebojów ze swoim singlem "Selfie".

Chłopaki szybko poszli za ciosem i stworzyli kolejne utwory, które zostały odsłonięte na oficjalnym kanale grupy Rompey na ten moment ponad 40 milionów razy.

Rompey jest zespołem chętnie emitowanym w rozgłośniach radiowych, a teledyski można obejrzeć na wielu kanałach.

Nie tak dawno rozmawialiśmy z nowym członkiem zespołu, DJ-em Prymkiem:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE