Reklama

"Rolniku, nie dostaniesz w tym roku dopłat!" ARIMR ostrzega!

Opublikowano:
Autor:

"Rolniku, nie dostaniesz w tym roku dopłat!" ARIMR ostrzega! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała informację o niepokojącej próbie oszustwa polegającej na wysyłaniu rolnikom SMS-ów, że nie otrzymają w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich z powodu rzekomego wytypowania do kontroli.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie ma nic wspólnego z wiadomościami SMS, w których przekazywana jest błędna i nieprawdziwa informacja jakoby rolnicy mieli nie otrzymać w tym roku zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich.

- Nadawca tych nieprawdziwych wiadomości podszywa się pod pracownika ARiMR. Agencja zaleca, by nie odpowiadać na tego typu wiadomości (nie oddzwaniać na numer, z którego wysyłane są wiadomości) i nie podejmować żadnych czynności opisanych w SMS-ach. Apelujemy o nieodpowiadanie na takie wiadomości

- przekazała centrala ARMiR.

Jednocześnie zaznaczyła, że zaliczki na poczet tegorocznych dopłat bezpośrednich będą wypłacane od 16 października do 30 listopada.

Od poniedziałku, 2 grudnia ARiMR rozpocznie wypłatę pozostałej części należnych rolnikom dopłat.

Czekamy na informację od ARiMR, czy przypadki oszustw zdarzyły się na Podkarpaciu. Rolniku, czy Ty otrzymałeś takiego SMS-a?

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE