Reklama

Rodzice Kubusia: Cuda są możliwe jeśli są gorące serca!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rodzice Kubusia: Cuda są możliwe jeśli są gorące serca! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wczorajszych smutnych informacjach na chwilę zapadła cisza. Paraliżująca, przenikliwa cisza. Taka, która rozdarła miliony serc połączonych walką o życie. Z tej walki i miliona serc jak feniks z popiołów narodziło się znacznie więcej. Poniżej publikujemy kilka zdań od rodziców Kubusia.


Kochana Armio Kubusia!

Kubuś połączył serca Nas wszystkich nie tylko na Podkarpaciu, nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie.

Jego maleńkie serduszko poruszyło wszystkich tak głęboko, że nie ważne stały się nasze problemy, życie, opcje polityczne czy przekonania religijne. I to jest coś pięknego, to jest ta ogromna siła i magia!

Życie Kubusia, pokazało nam, że każdy dzień, każda minuta, sekunda są ważne i tak naprawdę nigdy nie wiemy ile tego czasu mamy, dlatego trzeba kochać bezwarunkowo i dzielić się tą miłością tak jak dziecko. Tu i teraz! 

Kubuś pozostanie z nami w naszych sercach, zjednoczył nas w jednym celu, jednym działaniu! NIE MOŻEMY POZWOLIĆ, aby to wszystko poszło na marne. O życie walczą tysiące dzieci każdego dnia, rodzice przeżywają ten sam dramat co my, dlatego wiemy, że jako rodzice musimy się wspierać i walczyć razem do końca o życie naszych dzieci. Wszystkie dzieci NASZE SĄ!

Życie to dar i każdy na nie zasługuje. 

Podjęliśmy decyzję i prosimy ją uszanować (...) CZYTAJ DALEJ»  

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy