Reklama

Resovia Rzeszów zagra na stadionie Stali. Jest jednak jedno „ale”

Opublikowano:
Autor:

Resovia Rzeszów zagra na stadionie Stali. Jest jednak jedno „ale” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Klub otrzymał od Polskiego Związku Piłki Nożnej licencję warunkową pozwalającą na rozegranie… czterech meczów domowych na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69.

Na piątkowej konferencji prasowej w rzeszowskim Ratuszu z udziałem prezesa Jana Bieńkowskiego, Marka Koźmińskiego, Mieczysława Golby, Marcina Warchoła oraz prezydenta Tadeusza Ferenca poinformowano, że domowe mecze Apklan Resovii w Fortuna 1 Lidze będą odbywać się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


Pozwolenie na cztery mecze

Pozwolenie wydane przez PZPN obejmuje jedynie mecze rozgrywane w rundzie jesiennej. Będzie to łącznie cztery spotkania: z Sandecją Nowy Sącz, Arką Gdynia, Radomiakiem Radom i GKS-em Jastrzębie.

- Wiemy, że cztery domowe mecze, które zostały nam do rozegrania w tej rundzie, możemy zagrać na stadionie Stali Rzeszów.


- wyjaśnia prezes klubu Jan Bieńkowski. 

Pierwszy mecz w ramach rozgrywek 1 ligi piłkarskiej zostanie rozegrany w Rzeszowie 21 lub 22 listopada z Arką Gdynia. Jest szansa, że wcześniej uda się rozegrać zaległy mecz z Sandecją Nowy Sącz, który został przełożony po wykryciu koronawirusa u jednego z podopiecznych Szymona Grabowskiego.


CZYTAJ TAKŻE: 

Sprawdzamy gdzie są na Podkarpaciu fotoradary


Co z oświetleniem?

Wciąż niewiadomą pozostaje kwestia wiosennych rozgrywek, aby Resovia mogła grać na stadionie Stali niezbędne jest nowe oświetlenie, które ma zostać zamontowane do 25 lutego przyszłego roku. 

Warto zwrócić uwagę, że już raz władze miasta obiecywały klubowi z ul. Wyspiańskiego występy w Rzeszowie. Jak się sprawa zakończyła, wszyscy doskonale wiemy. W przyszłej rundzie, z uwagi na zmiany w terminarzu rozgrywek, Resovia Rzeszów ma zaplanowanych aż 13 spotkań domowych. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE